Vinilinės grindys. Kokie yra pagrindiniai privalumai?

Vinilinės grindys – ilgaamžiškumo, lengvos priežiūros ir estetinio vaizdo garantija. Apžvelkime šešis pagrindinius tokių grindų privalumus ir kodėl jų pasirinkimas toks populiarus.

 1. Patvarumas.

  Vinilas yra tvirta, tanki, kieta ir stabili medžiaga puikiai tinkanti virtuvėms, svetainėms ar miegamiesiems. Tinkamai prižiūrint, vinilinės grindys gali tarnaujanti net 20 metų, jei gamintojas yra patikimas ir laikosi visų nustatytų kokybės standartų vinilinių grindų gamybai. Tokiu atveju vinilinės grindys bus ne tik ilgaamžės bet ir saugios žmogui bei aplinkai. Patikimo gamintojo grindys sudėtyje neturės pavojingų junginių ir bus gaminamos iš ekologiškų perdirbamų žaliavų.

 2. Lengvai montuojamos.

  Vinilas yra gana lengvai montuojama medžiaga, tačiau svarbu užtikrinti, kad žemė, ant kurios klojatamas vinilas, būtų visiškai sausa ir lygi. Jei planuojate grindis kloti patys, naudinga pasinaudoti profesionalų pagalba ir įsitikinti, kad pagrindas ant kurio klojamas vinilas yra lygus ir tinkamas. Tokiu būdu išlaikyti ilgaamžiškumą bus daug lengviau. Jei pasirinkote klijuojamo vinilo variantą, tą padaryti patiems savanrakiškai bus sudėtingiau. Geriau patikėti profesionalams.

 3. Atsparios drėgmei ir laidžios šilumai.

  Vinilinės grindys yra pagamintos iš vandeniui atsparios medžiagos, todėl tai puikus pasirinkimas patalpoms, kuriose yra daug drėgmės, pavyzdžiui, vonios kambaryje ar balkone. Nevertėtų baimintis kad išsiliejus dideliam kiekiui vandens, vinilogrindys bus sugadintos. Vinilinės grindys nebijo vandens! Taip pat jos yra tinkamos jei norima įsirengti šildomas grindis, nes yra pagamintos ir šilumai laidžių medžiagų.  Vinilinės grindys nepraleidžia šalčio nuo betoninio pagrindo ir veikia kaip apšiltinimas, sulaikydamas šilumą patalpos viduje.

 4. Estetinis vaizdas.

  Vinilinių grindų dizainas yra labai plataus spektro, todėl tokios grindys yra lengvai pritaikomos bet kokioje aplinkoje. Šią dieną rinkoje galima rasti marmuro, granito, akmens masės ar keramikos plyteles imituojančias vinilines grindis.  Taip pat įvairių medienos raštų imitacijas – ąžuolas, uosis, beržas, riešutmedis ir pan.

 5. Lengvai prižiūrimos.

  Tai viena iš lengviausiai prižiūrimų grindų dangų, tačiau ją būtina reguliariai valyti, kad grindys nuolat išliktų blizgios ir švarios. Viršutinis vinilinių grindų sluoksnis apsaugo jų paviršių nuo nusidėvėjimo, įbrėžimų ar išblukimo, todėl tokių grindų priežiūra yra itin nesudėtinga ir nebrangi. Vinilinės grindys gali būti valomos drėgna mikropluošto šluoste ar drėgna šluota ir švelniu, neintensyviu valikliu. Reguliariai prižiūrimos vinilnės grindys dar ilgai atrodys kaip naujos.

 6. Patraukli kaina.

  Vinilinės grindys yra puikus kokybės ir kainos santykio variantas, padėsiantis sutaupyti įsirenginėjant naują, ar atnaujinant turimą būstą. Vinilas pasižymi žema, lengvai prieinama kaina ir puikiu estetiniu vaizdu bei praktiškumu, lyginant su medienos ar akmens masės grindimis.

Vinilines grindis galite išsirinkti mūsų prekių kataloge.

Dirbame su patikimais tiekėjais.